Neskrotná krása Afriky
AFRICA ORGANICS
 

Výrobky Africa Organics sú certifikované ako 100% prírodné produkty v oblasti starostlivosti o vlasy a telo. Podporujeme filozofiu „Krása bez krutosti“ - produkty ani vstupné suroviny nie sú testované na zvieratách. Všetky obaly Africa Organics sú recyklovateľné - rýchlo biologicky odbúrateľné. Súčasne prispievame k blahobytu afrických vidieckych spoločenstiev a biodiverzity rastlín. Všetky naše výrobky majú vyvážené Ph a biologicky odbúrateľné penové činidlá.

Produkty Africa Organics kúpite vo svojej DM drogérii a na
e-shope mojadm.sk


Využívame prvotriedne ingrediencie

Africké rastliny odolávajú aj tým najkrutejším vplyvom počasia na planéte pomocou najsilnejších ochranných zložiek, aké ľudstvo pozná. Práve ich jedinečnú starostlivosť môžete teraz získať s prípravkami Africa Organics. Pretože vaše telo a vlasy si zaslúžia účinnú ochranu vo voňavom šate. 

Marula

O oleji Marula sa hovorí ako o prírodnom tajomstve krásnej pokožky. S prípravkami Africa Organics zistíte, že okrem iného pomáha aj redukovať suchosť a lámavosť vlasov.

Mongongo

Stromy Mongongo vďaka svojim zložkám hravo prežijú suchá trvajúce hoci aj roky. Olej z ich semien vytvára na každom vlase ochranný film proti poškodeniu a zmierňuje účinky starnutia.

Kalahari melón

Kalahari melón pochádzajúci z púšte Kalahari na severe Afriky v sebe ukrýva silné antioxidačné účinky. Vďaka fytosterolom a omega-6 mastným kyselinám hydratuje, regeneruje a reštrukturalizuje pokožku.

Baobab

Baobaby pochádzajú z afrických saván a môžu žiť viac ako tisíc rokov. Udržateľným spôsobom zbierame ich opadané plody z voľnej prírody a získavame z nich výťažky, ktoré do našich výrobkov prinášajú prebiotiká a antioxidanty.


Telové mydlá

Kalahari Melon 
Body Wash

Sprchovacie mydlo

Nechajte svoju citlivú pokožku ožiť so sprchovacím gélom s antioxidantmi z afrických rastlín Rooibos a Honeybush. Pretože vaše telo si zaslúži len to najlepšie.

balenie: 210 ml

Marula 
Shower Gel

Sprchový gél na telo

Ráno ťa dokáže dokonale prebudiť len svieži mentolový gél. Použili sme mierne, prírodné peniace zložky, ktoré sa ľahko rozkladajú a nedráždia pokožku. Pridaný marulový olej naviac podporuje normálnu funkciu kožných tukov.

balenie: 210 ml


Vlasové šampóny

Mongongo Shampoo
Šampón na farbené vlasy

Farbené vlasy nevyzerali nikdy tak zdravo a prirodzene. Mongongo šampón im poskytne dokonalú UV ochranu a lesk bez kompromisov.

balenie: 210 ml

Baobab Shampoo
Šampón na suché a namáhané vlasy

Šampón na suché vlasy, vhodný aj ako šampón a kondicionér 2v1 na normálne vlasy. Ako prírodné kondicionéry sme použili výťažky z plodov baobabu a inulín. 

balenie: 210 ml

Marula Shampoo
Šampón na normálne vlasy

Šampón pre normálne a rýchlo mastiace sa vlasy na každodenné použitie. Použili sme prírodné bio degradovateľné peniace prísady, ktoré nezbavia vaše vlasy ochranného filmu. Pridaný rooibos pôsobí ako antioxidant a marula zabraňuje štiepeniu vlasov. Mätové oleje zabezpečujú sviežu vôňu. 

balenie: 210 ml


Vlasové kondicionéry

Baobab Conditioner
Kondicionér na suché a namáhané vlasy

Ak máte veľmi suché alebo kučeravé vlasy, tento kondicionér si zamilujete. Výťažky z plodov baobabu ošetrujú vlasy a antioxidanty z rooibosu ich ochraňujú.

balenie: 200 ml

Marula Conditioner
Kondicionér na normálne vlasy

Ľahký vlasový kondicionér vhodný pre každodenné použitie. Olej zo semien maruly vyživuje vlasy bez zanechania mastného povlaku. Výťažky z divého kokosu a mäty im dodávajú sviežosť a vôňu.

balenie: 200 ml

Mongongo Conditioner
Kondicionér na farbené vlasy

Použili sme mongongo olej ako prírodný ochraňujúci kondicionér, ktorý na vlasoch vytvára ochranný film pred slnečným žiarením a nezanecháva pocit mastnoty. Ako pri všetkých našich kondicionéroch, aj tu sme sa vyhli použitiu umelých prísad.

balenie: 200 ml


Vlasové masky

Marula Hair Treatment Oil
Liečebný vlasový olej pre normálne vlasy

Olej Marula pomáha hydratovať a regenerovať vlasovú štruktúru. Naviac vlasom dodáva zdravý lesk a množstvo potrebných živín.

Tento olej môžete použiť dvoma spôsobmi: vmasírovať cez vlasy a potom zmyť, alebo nakvapkať pár kvapiek na končeky prstov a votrieť do suchých vlasom predokonalú kontrolu nad odstávajúcimi vlasmi. 

balenie: 50 ml


Prečo radšej investovať do prírodnej kozmetiky a v čom spočíva výnimočnosť produktov Africa Organics?


Produkty Africa Organics kúpite vo svojej DM drogérii a na
e-shope mojadm.sk

#africaorganics
#organic #veganfriendly
#notoxins #sulphatefree