Gratulujeme výhercom súťaže s BIOMIN!

Gratulujeme výhercom súťaže s Biomin!

V období od 1. do 31. októbra ste mali možnosť zapojiť sa do súťaže o víkendový pobyt v Tatrách pre dve osoby v obľúbenom hoteli Patria a dva originálne švédske turistické batohy Fjällräven. Podmienkou súťaže bol nákup akýchkoľvek dvoch produktov značky Biomin v e-shope mojadm.sk alebo v akejkoľvek kamennej predajni dm drogerie.

Vyžrebovali sme 3 výhercov, ktorí splnili podmienky súťaže a nakúpili aspoň 2 výrobky značky Biomin. Nájdete ich tu. Srdečne im gratulujeme a prajeme im veľa radosti z ich výhry! Všetkým tým, ktorí nevyhrali, prajeme veľa šťastia nabudúce :)

Len pre zaujímavosť: Produkt, ktorý súťažiaci nakupovali najčastejšie, bol Vitamín D3 extra. Ide o komplexný výživový doplnok, ktorý priaznivo ovplyvňuje naše kosti a zuby, srdce, krvný tlak či stav našich ciev. Pozitívne pôsobí na hladinu cholesterolu, liečbu cukrovky a obezity. Okrem toho posilňuje imunitný systém a aktivuje vrodenú imunitu. Vyskúšajte ho aj vy!

Už čoskoro sa môžete tešiť aj na novinky, ktoré pre vás pripravujeme: výnimočný Magne D3 Stress Control s obsahom horčíka a vitamínu D3 a jedinečný Carnosine určený najmä pre športovcov a tých, ktorým záleží na vlastnom zdraví. O novinkách vás budeme priebežne informovať. Ostaňte s nami!