Súťaž s BIOMIN a DM

Súťažte s BIOMIN o víkendový pobyt v Tatrách a originálne batohy Fjällräven!

Ak sa radi staráte o svoje zdravie a ste nadšenci cestovania, máme pre vás jedinečnú príležitosť tieto dve vášne prepojiť.

Zapojte sa do našej novej súťaže, kde môžete vyhrať víkendový pobyt v Tatrách pre dve osoby v obľúbenom hoteli Patria. A na ďalších dvoch výhercov čaká originálny švédsky turistický batoh Fjällräven!

Ako sa zapojiť do súťaže?

Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak si v e-shope mojadm.sk alebo v kamennej predajni dm kúpite akékoľvek 2 produkty značky Biomin, vyplníte súťažný formulár a ste v hre! Potom už stačí len trochu šťastia pri losovaní výhercu! 

Aké produkty z ponuky Biomin si vybrať?

Biomin je slovenská značka so svetovým patentom, v ktorej ponuke nájdete prírodný vápnik OVOVITAL®, vyrobený z vaječných škrupín slovenských a českých sliepok a ďalej vitamíny D3 a K2 (zvlášť aj v kombinácii). Ponuka týchto látok nie je v žiadnom prípade náhodná, pretože pre správne vstrebávanie a využitie vápnika sú práve vitamíny D3 a K2 nevyhnutné. Odporúčame teda zakúpiť napr. kombináciu OVOVITAL® plus Vitamín K2D3 pre zdravie vašich kostí, zubov, ciev, srdca, svalov a pre správne fungujúcu imunitu a celkovú vitalitu organizmu.

Výhra:

Hlavnou výhrou je 1x víkendový pobyt v Tatrách pre dve osoby s polpenziou v obľúbenom hoteli Patria. Okrem hlavnej výhry sa súťaží aj o 2 originálne švédske turistické batohy Fjällräven.

Súťaž prebieha: 

od 01.10. do 31.10. 2019.

Upozornenie:

Súčasťou súťažného formulára je správne vyplnenie čísla objednávky alebo pokladničného dokladu 
(z pokladničného dokladu treba uviesť dátum, číslo predajne, pokladnice a číslo bloku. 

Všetky tieto údaje, prosím, oddeľte vo formulári medzerou.)
Pre zapojenie sa do súťaže je nutné byť prihlásený vo svojom zákazníckom konte e-shopu mojadm.sk.