Complete Esscience

Austrálska Complete Esscience používa používa vo svojich krémoch, šampónoch a kondicionéroch plody papaya. Spoločnosť odmieta používať petrochemické látky, parabény alebo pridané sírany. Svoje produkty netestuje na zvieratách.

Produkty Complete Esscience už čoskoro kúpite vo svojej DM drogérii a e-shope mojadm.sk


Prečo papaya

  • Má tradičné prírodné liečivé účinky.
  • Je bohatá na vitamíny A, C a E, minerály a enzýmy.
  • Pomáha pri odlupovaní pokožky, ktorá podporuje nové kožné bunky, čím poskytuje rovnomernejší tón pleti a revitalizuje vzhľad pokožky.
  • Enzýmy v papaya majú anti-aging a protizápalové vlastnosti.
  • Funguje ako silný antioxidant.
  • Je často označovaný v uznávaných produktoch starostlivosti o pleť kvôli vysokej hladine papaínu, ktorý je v ňom prítomný.

HYDRATING FACIAL CREAM

Tento vynikajúci pleťový krém s obsahom 25% McArthur Pawpaw Extract ™ je navrhnutý pre všetky typy pleti na zlepšenie hydratácie pokožky a minimalizovanie známok starnutia. Používa sa denne, bude vás odmeňovať hladkou, jasnou, závideniahodnou pleťou.

COMPLETE SKINCARE SOAP

Luxusné ručné mydlo obsahujúce 20% McArthur Pawpaw ExtractTM, ktoré jemne čistí, odlupuje a osviežuje vzhľad pokožky. Vhodné pre každodenné použitie. Často sa používa v spojení s našimi krémami.

COMPLETE SKINCARE BODYWASH

Revitalizujúce umývanie tela vhodné pre všetky typy pleti. Obsahuje 15% McArthur Pawpaw Extract. Toto umývanie tela zanecháva pokožku sviežou a osvieženou.


SCALP CARE SHAMPOO & CONDITIONER

Scalp Care Shampoo obsahuje 30% McArthur Pawpaw Extract ™ a je špeciálne vyvinutý pre použitie na suchých, šupinatých alebo svrbivých skalpách. Najlepšie výsledky dosiahnete s kondicionérom Scalp Care.

REPLENISHING SHAMPOO & CONDITIONER

S 10% McArthur Pawpaw Extract ™ je tento šampón určený na každodenné použitie pre všetky typy vlasov. Rehydratuje a obnovuje prirodzený lesk a krása vlasov. Dodržiavajte doplnkový kondicionér.


Produkty Complete Esscience už čoskoro kúpite vo svojej DM drogérii a na e-shope mojadm.sk